Zapraszamy na Aktywny Weekend – Siła i Równowaga 12 – 14 lipca w Domasławicach, aby z nami poćwiczyć oraz aktywnie odpoczywać z dała od zgiełku codzienności.

To warsztaty dla osób, którzy chcą poznać i wykorzystać różne techniki pracy z ciałem – treningi wzmacniające, joga, taniec. Skupimy się na wszechstronnym zwiększeniu siły i sprawności ciała. Pokażemy jak wykorzystać techniki jogi żeby poprawić funkcjonalność ruchów, skuteczność treningu siłowego oraz wytrzymałość psychiczną i fizyczną. W bezpieczny sposób będziemy ćwiczyć techniki relaksu i regeneracji oraz szukać równowagi pomiędzy ciałem i umysłem. Wszystko w bliskim kontakcie z przyrodą Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy przy pysznym jedzeniu z lokalnych produktów.

Stworzyliśmy te warsztaty żeby pomagać uczestnikom realizować kompleksowe sesje treningowe poprzez wszechstronną mobilizację naszych umysłów i ciał. Jest to doskonała okazja do pogłębienia swojej pracy z ciałem dla osób już ćwiczących oraz do bezpiecznego rozpoczęcia treningów dla osób początkujących.

Zajęcia prowadzimy my: Łukasz Stachowski i Rosela Ciko. Jesteśmy doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy – więcej o nas przeczytasz poniżej.

Campus Domasławice to idealne miejsce na aktywny wypoczynek blisko przyrody, w odległości zaledwie50 km od Wrocławia. To miejsce otoczone polami i lasami, położone na trenie Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy. Ośrodek to 11 hektarów terenu zielonego, restauracja serwująca pyszne dania, miejsce na ognisko, park linowy, kompleksy boisk do gry w piłkę nożną, siatkówkę i tenisa ziemnego. To doskonałe miejsce dla miłośników wycieczek pieszych i rowerowych. Okolice to szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne, pomnik przyrody dąb Jan a także jedna z najważniejszych ostoi ptaków wodno-błotnych w Europie. Można tu zwolnić, odetchnąć pełną piersią, wyciszyć się i poczuć swoje ciało. Więcej informacji na stronie www.domaslawice.pl

Wszechstronne treningi, zdrowe i pyszne posiłki oraz bliski kontakt z przyrodą to idealne warunki by posłuchać siebie, wzmacniać swoje ciało i odpoczywać z dali od codziennego zgiełku
W programie:
• treningi wzmacniające prowadzone przez Łukasza
• taniec solo / w parach z Łukaszem
• joga z Roselą
• marszobiegi, rozruchy, treningi w plenerze
• ognisko
• pyszne jedzenie z lokalnych produktów inspirowane kuchnią włoską

Termin: 12-14 lipca

Dla kogo:
Dla joginów, którzy chcą poznać dodatkowe sposoby wzmacniania ciała.
Dla osób trenujących w innych metodach, którzy chcą uzupełnić treningi o bezpieczne techniki jogowe.
Dla każdego kto chcę rozpocząć lub pogłębić swoją pracę z ciałem. Zapraszamy osoby już trenujące / praktykujące oraz początkujące.

Zakwaterowanie:
W Campus Domasławice czekają na nas przytulne i komfortowo wyposażone domki 8 osobowe. W każdym domku znajdują się dwa pokoje 2-osobowe oraz jeden pokój 4-osobowy.

Wyżywienie:
Pyszne posiłki przygotowane w oparciu o regionalne produkty inspirowane kuchnią włoską.

Plan warsztatów:
Zaczniemy w piątek 12-ego lipca treningiem od godziny 18 (możecie przyjeżdżać od 15:00) i zakończymy w niedzielę 14-ego lipca obiadem około godziny 13:00.

Piątek
15.00 – przyjazd, zakwaterowanie
18:00 -19:00 trening z Łukaszem
19.15 – 20.15 joga z Roselą
20.30 – kolacja

Sobota
7.00 – 8.00 rozruch z Łukaszem
8:00 – śniadanie
czas wolny
11:00 – 12:00 joga z Roselą
12.15 – 13.15 trening z Łukaszem
13:30 – obiad
czas wolny
18:00 -19:00 trening z Łukaszem
19.15 – 20.15 relaks z Roselą
20.30 – ognisko

Niedziela
7.00 – 8.00 joga z Roselą
8:15 – śniadanie
czas wolny
11:00 – 12:00 trening z Łukaszem
12.15 – 13.15 relaks z Roselą
13:30 – obiad
14.30 – podsumowanie i zakończenie warsztatów

Cena:
Koszt całego warsztatu to 499 zł/os.
Koszt dla osoby towarzyszącej (niećwiczącej) – 349 zł/os.
Cena obejmuje: zakwaterowanie (2 noclegi), wyżywienie, wszystkie treningi i zajęcia jogi wymienione w planie.

Rezerwację można dokonać osobiście z nami lub przesyłając maila na adres stanley.stachowsky@gmail.com lub listydo@roselaciko.pl.
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wys. 250 zł na konto: Łukasz Stachowski
05 1050 1575 1000 0090 7738 6531.

Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu.
Warsztat odbędzie się jeśli zbierze się grupa minimum 8 osób. Zaliczkę zwracamy jedynie w przypadku jeśli warsztat się nie odbędzie. W innym przypadku zaliczka jest bezzwrotna.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Łukasz 512 546 679, Rosela 666 677 108

O nas:
Nazywam się Łukasz Stachowski jestem dyplomowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness oraz utytułowanym trenerem i choreografem tańca towarzyskiego. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magistra. Przygodę z tańcem towarzyskim rozpocząłem w wieku 4 lat. Uważam ze taniec znakomicie wpływa na rozwój fizyczny pozwala na pogłębienie świadomości własnego ciała i ma ogromne znaczenie dla rozwoju duchowego. Z biegiem czasu zainspirowały mnie inne formy aktywności jakimi są ćwiczenia siłowe, dzięki którym nabywamy prawidłowych wzorców ruchowych, a co za tym idzie zmniejszamy możliwość powstania konfuzji do minimum, ciesząc się zdrowiem i siłą fizyczną i równowagą duchową. Połączeniem wyżej wymienionych aktywności w postaci tańca i ćwiczeń siłowych są zajęcia fitness. Jest to świetna alternatywa łącząca ćwiczenia siłowe, wzmacnianie ciała w rytm muzyki do odpowiednio przygotowanej choreografii. Moją pracą a za razem pasją pomagam innym, świadomość tego sprawia mi radość i motywuje do jeszcze cięższej pracy i rozwoju. To szczęście pracować z pasja w sercu i uśmiechem na twarzy

Nazywam się Rosela Ciko, jestem certyfikowanym nauczycielem jogi. Praktykuję od 12 lat, od 7 lat prowadzę zajęcia i warsztaty jogi, indywidualnie oraz dla grup na różnych poziomach zaawansowania.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam zobaczyć, kim naprawdę jesteśmy.
Prowadząc zajęcia przyjaźnie i z zaangażowaniem pokazuję że joga jest dla wszystkich i każdy znajdzie coś dla siebie na zajęciach. Zasady jogi są bardzo uniwersalne, ale opierają się na indywidualnym podejściu do ich stosowania. Dlatego podczas zajęć zawsze dużo uwagi zwracam na indywidualne predyspozycję każdej osoby, dostosowując pozycję do potrzeb i celów osób ćwiczących.
Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.

Author Rosela