Bliskość to swoboda do bycia sobą i do pełnego wyrażania siebie przy drugim człowieku.
Zapraszamy Cię na warsztat w poszukiwaniu bliskości.
Na porannej pranajamie blisko będzie ziemia, natura, oddech.
Podczas praktyki asan poszukasz jej w swoim ciele.
Bliskość jest wszędzie.
W trawie, przy ognisku, w niebie pełnym gwiazd, podczas wspólnych posiłków od Magdy.
Bliskość można mieć nie tylko z drugim człowiekiem, można poszukać jej w sobie.
Poprzez dotyk, podczas indywidualnych masaży twarzy.
Poprzez dźwięki, w otuleniu wibracji gongów, mis tybetańskich, muszli oraz innych instrumentów wprowadzających w stan głębokiego relaksu.
Wieczorem siedząc razem w bali pełnej gorącej wody, przy herbacie, kominku na sali jogowej czy wspólnych spacerach.
Bliskość, taka zwyczajna, niezwyczajna, o jaką, dzisiaj trudno.
Jedź nami do Kamieńczyka i poszukaj tej bliskości, której potrzebujesz. 
PROGRAM 28.09 – 1.10.2023
CZWARTEK
Możesz przyjeżdżać jak zawsze od 15, będziemy na Ciebie czekać.
18:00 przywitanie, wprowadzenie i zajęcia jogi z Roselą
19:30 kolacja 20:30 Kobido Up / 2 osoby
20:30 medytacja
PIĄTEK
8:00 – 8:30 pranajama
8:30 – 10:00 joga z Roselą
10:00 śniadanie Magdy
11:00 czas wolny dla nie masujących się
11:00 – 12:30 Kobido Up / 2 os.
13:00 – 14:30 Kobido Up / 2 os.
15:00 – 16:30 Kobido Up/ 2 os.
17:00 – 18:30 joga z Roselą
18:30 kolacja Magdy
19:30 – 21:00 Kobido Up/ 2 os.
SOBOTA
8:00 – 8:30 pranajama
8:30 – 10:00 joga z Roselą
10:00 śniadanie Magdy
11:00 czas wolny dla nie masujących się
11:00 – 12:30 Kobido Up / 2 os.
13:00 – 14:30 Kobido Up / 2 os.
15:00 – 16:30 Kobido Up/ 2 os.
17:00 – 18:30 joga z Roselą
18:30 kolacja Magdy
19:30 czas razem przy ognisku
21:00 balia dla chętnych
NIEDZIELA
8:30 śniadanie Magdy
10:00 – 12:00 ceremonia dźwięków – koncert mis i gongów z Michałem
12:00 – podsumowanie i zakończenie warsztatu
TWOJA INWESTYCJA TO
• W apartamencie zewnętrznym – 1450 zł
• W apartamentach na II piętrze w domu – 1400 zł
• W pokojach na I piętrze – 1300 zł
CO DOSTAJESZ
• 3 noclegi w magicznym miejscu pośród natury,
• cudowne wegetariańskie posiłki od Magdy,
• ponad 8 godzin praktyki jogi i medytacji prowadzonej przez Roselę
• udział w kameralnej ceremonii dźwięków prowadzonej przez Michała
• masaż Kobido dla Ciebie wykonany przez Agnieszkę i Kalinę
• ognisko wśród gwiazd & wieczorne kąpiele w gorącej bali
ILOŚĆ MIEJSC 16 osób
ZAKWATEROWANIE
Siedlisko przeszedł gruntowny remont, więc czekają na nas świeżo przygotowane przytulne wnętrza pięknego domu.
Na II piętrze domu powstały 2 apartamenty, jeden 2- pokojowy z łazienką, a w nim 4 miejsca noclegowe i drugi trzyosobowy z balkonem i własną łazienką.
Na dole tj. na I piętrze są dwa pokoje dwuosobowe i dwie łazienki na korytarzu.
Do dyspozycji grup jogowych będzie też apartament zewnętrzny – dwie sypialnie, każda z własną łazienką, przestrzeń wypoczynkowa i aneks kuchenny – tam 4 lub 6 miejsc (jeśli to para).
WYŻYWIENIE
Pyszne wegetariańskie posiłki przygotowane w oparciu o regionalne produkty i zapasy z własnej spiżarni pani Magdy. Woda w Siedlisku pochodzi ze źródła wybijającego z głębokości około 90 m pod ziemią.
REZERWACJE
można dokonać osobiście ze mną lub przesyłając maila na adres listydo@roselaciko.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłam maila z potwierdzeniem rezerwacji i danymi do przelewu – wpłata zaliczki w wysokości 200 zł od osoby. Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu.
O NAS
Rosela Ciko – certyfikowana nauczycielka jogi, ekonomistka z wykształcenia, z upodobania pasjonatka nauki, ajurwedy i szeroko rozumianej sztuki. Obywatelka Albanii i Polski, mama Ignasia. Więcej informacji: www.roselaciko.pl.
Kalina Opalińska – make-up designer, beauty expert z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka automasażu twarzy. W codziennej pracy kładzie nacisk na kondycję skóry klientek, szacunek do niej oraz codzienną rutynę pielęgnacyjną. Ig @kalinaopalinska
Agnieszka Łopuszańska – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od wielu lat zagłębia się w świat masażu i pracy z ciałem poprzez dotyk. Jest zdania, że właśnie przez dotyk zmienia się stan umysłu, nastawienie do siebie, a ciało daje sobie przyzwolenie na relaks i odpuszczenie.
Relaksacyjną ceremonię dźwięków poprowadzi Michał Kacprzak. Na sesji Michał będzie grał dla Was na gongach, misach tybetańskich, hang drumie, muszlach, bębnach oraz innych instrumentów wprowadzających w stan głębokiego relaksu. Gongi są najbardziej rezonującymi znanymi instrumentami, ich wibracja przenika całe ciało, relaksując je oraz wprowadzając spokój w nasze umysły. Wibracja ta stymulację również w mózgu fale theta które mogą generować pewne wizje, mówi się, że otwierają się wtedy drzwi do podświadomości przez co jest to idealne narzędzie do samopoznania, rozwoju i uzdrawiania. Daj się ponieść dźwiękom!
SIEDLISKO CISZY to wyjątkowe miejsce położone pośród gór w Kotlinie Kłodzkiej, w zabytkowej wsi Kamieńczyk. To agroturystyka otoczona dziką przyrodą, która sprzyja wyciszeniu, znajdziemy tu wybudowaną specjalnie na potrzeby zajęć jogi salę, nastrojową salę kominkowa z biblioteką oraz pyszną wegetariańską kuchnię domową. To doskonałe miejsce dla miłośników wycieczek górskich, pieszych i rowerowych. Okolice to masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze, Dolna Morawa oraz piękne jezioro w Pastvinach.

Jeśli masz pytania, dzwoń do mnie: Rosela 666 677 108

REGULAMIN
* warunkiem uczestnictwa w warsztatach jogi jest zgłoszenie poprzez wysłanie emaila zgłoszeniowego oraz wpłata kwoty stanowiącej koszt warsztatu.
*kwota stanowiąca koszt warsztatu to zaliczka, którą należy wpłacić do 7 dni od dokonania rezerwacji miejsca oraz reszta kwoty, która powinna zostać uiszczona w pierwszym dniu warsztatów.
*zaliczka jest gwarancją uczestnictwa i w wypadku odstąpienia uczestnika od udziału pokrywa koszty organizatora. Dlatego nie jest zwracana w wypadku rezygnacji.
*uczestnicy, którzy chcą otrzymać FV są zobowiązani zgłosić ten fakt przy dokonaniu wpłaty pozostałej kwoty za warsztat podając jednocześnie dane do wystawienia takiej FV. Organizator wystawia FV w formie elektronicznej wysyłając ją z adresu kalinaopalinska@icloud.com. Jeśli uczestnik nie wyraża zgody na otrzymanie FV w takiej formie proszony jest o zgłoszenie tego przy podawaniu danych do FV.
* uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą własnej maty, paska oraz dwóch kostek. W wypadku, gdy nie posiadają którejś z rzeczy proszeni są o zgłoszenie tego faktu organizatorom.
*ceny warsztatów podane na stronie www.roselaciko.pl oraz fb, ig, są cenami netto, do których należy doliczyć 8 % podatku
* organizacja i realizacja warsztatów to dla nas zawsze bardzo duże przedsięwzięcie. Chcemy abyś zrozumiał/ła, że bez względu na to w czym bierzesz udział lub z czego rezygnujesz, cena nie ulegnie zmianie. Decyzja o rezygnacji z którejkolwiek atrakcji przez któregokolwiek z uczestników pobytu jest decyzją indywidualną i nie uzasadnia ona obniżenia ceny warsztatu.
* przyjazd później lub wyjazd wcześniej podyktowany powodami osobistymi nie wpływa na obniżenie ceny warsztatu *dziecko liczone jest w wysokości 70 % ceny od całości warsztatu
* ceny warsztatu różnią się z powodu różnych cen akomodacji
*jeśli masz nietolerancje laktozy, glutenu lub inne, daj nam wcześniej znać
*godziny masażu mogą ulec zmianie
*organizator zastrzega sobie prawo odwołania warsztatu przy nieuzyskaniu min zapisów 

Author Rosela