Warsztat Joga dla Zdrowia: Zdrowa tarczyca jest stworzony z myślą o kobietach w różnym wieku, które chcą znaleźć naturalne wsparcie w utrzymaniu zdrowej tarczycy i równowagi hormonalnej.
W ciągu 12 lat prowadzenia zajęć jogi i pracy z wieloma kobietami, zbieram wiedzę z różnych metod jogi i form ruchu, które łączę w spójną całość, tak, aby praktyka jogi przynosiła realne korzyści i poprawę dolegliwości związanych z tarczycą.
Podczas tego warsztatu będziemy skupiać się na indywidualnych potrzebach każdej uczestniczki. Poprowadzę Cię przez specjalnie dobraną serię asan (pozycji), pranajamy (technik oddychania) i medytacji, które wpływają na równowagę hormonalną, metabolizm i układ immunologiczny.
Przyjmując holistyczne podejście, będziemy również eksplorować elementy żywienia, ajurwedy i akupresury, które mogą wpływać na zdrowie tarczycy.
Nad czym będziemy się skupić podczas tego warsztatu?
• Uwalnianie napięcia i stresu, aby odzyskać spokój i równowagę emocjonalną
• Wspomaganie pracy tarczycy poprzez specjalnie dobrane asany (pozycje) i sekwencje, które stymulują przepływ energii wokół szyi i gardła
• Poprawa równowagi hormonalnej i metabolizmu
• Zwiększenie elastyczności i siły ciała
• Uczenie się technik oddychania (pranayama) do regulacji układu hormonalnego
• Odkrywanie prostych i skutecznych technik relaksacyjnych, które można włączyć do codziennej rutyny
Nie ważne, czy jesteś początkująca w jodze czy praktykujesz już od dłuższego czasu – ten warsztat dostosowany jest do wszystkich poziomów zaawansowania. Moje doświadczenie i wiedza pozwolą mi indywidualnie dostosować praktykę do Twoich potrzeb i ograniczeń.
Przyjdź i odkryj, jak jogę można wykorzystać jako potężne narzędzie do wsparcia zdrowej tarczycy i całego organizmu.
Cena: 180 zł
Kiedy: Sobota, 3 czerwca godz. 10-12.30
Gdzie: Kontury Kultury, ul. Jagiellończyka 10A
Rezerwacje: Skontaktuj się z nami pod numerem +48 666 677 108 lub wysyłając wiadomość na adres: listydo@roselaciko.pl
Zapraszam serdecznie!

Author Rosela