Drogie Sąsiadki i kochani Sąsiedzi!

Z wielką radością zapraszamy Was na jogę, wspólne śniadanie i niespieszne sąsiedzkie spotkanie na dobry początek niedzieli. Spotkamy się pod mirabelką na skwerze przy skrzyżowaniu Dembowskiego i Partyzantów w każdą słoneczną niedzielę.

Zaczynamy o godz. 9.30 poranną praktyką jogi, dzięki której łagodnie obudzimy, rozruszamy i porozciągamy ciało. Zrobimy też proste ćwiczenia oddechowe i kończymy praktykę chwilą ciszy i medytacji.
A potem …? Potem czeka na nas świetna kawa oraz świeże i przepyszne śniadanie w Giaga Cafe.

Z zadbanym i nakarmionym ciałem, w zielonym otoczeniu, będziemy przyjemnie spędzać czas, odświeżać stare znajomości i poznać nowych sąsiadów. Weźcie też koce piknikowe i swoich bliskich – dzieci, rodziców, dziadków, przyjaciół i spotkajmy się na wspólnym jogowaniu i pysznym śniadaniu.

Zajęcia będą odpowiednie zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych dłużej ćwiczących. Weź ze sobą matę i otwartą głowę. My zadbamy o dobry nastrój, zdrowy ruch i pyszne jedzenie.

KIEDY: W każdą słoneczną niedzielę o godz. 9.30. Zaczynamy 22 maja!

GDZIE: Pod mirabelką, skwer naprzeciwko Giaga Cafe, skrzyżowanie Dembowskiego i Partyzantów.

CENA: 50 zł, płatna gotówką na miejscu, zawiera zajęcia jogi oraz małe śniadanie wraz z kawą.

ZAPISY: Dajcie nam znać czy będziecie, tak żeby szef kuchni zdążył przygotować pyszności dla nas wszystkich. Dzwońcie: Rosela 666 677 108, lub piszcie: listydo@roselaciko.pl

GIAGA CAFE to przyjazna przestrzeń ze świetnym jedzeniem do miłego spędzania czasu z świeżą kawą, włoskimi przysmakami czy dobrym prosecco.

JOGA jest wszechstronną praktyką, która pomaga wzmacniać i rozciągać ciało, znaleźć i zaprzyjaźnić się ze swoim oddechem i uspokoić myśli. Daje umiejętność osadzenia się w swoim ciele, umyśle i uczuciach, żeby być bardziej obecnym, uważnym i otwartym na wyzwania codzienności. Praktykując regularnie stajemy się zdrowsi, bardziej odważni i zrównoważeni w relacji ze sobą i światem zewnętrznym.

Zajęcia jogi prowadzi Rosela Ciko, dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem. Albanka i Polka, mama Ignasia, ekonomistka, pasjonatka nauki, ajurwedy i szeroko rozumianej sztuki. Więcej o jej doświadczeniu i drodze jogowej przeczytacie tu: www.roselaciko.pl

Author Rosela