Intencja. Bardzo wiele zaczyna się właśnie od niej. To za nią podąża nasza uwaga i energia. Potrafi nadać kierunek naszym myślom i działaniom, sprawić, że łatwiej znaleźć drogę do wyznaczonego celu. Intencje mają ogromny potencjał, szczególnie wtedy, gdy wybieramy je świadomie, w zgodzie ze sobą.
 
Warsztat ‘intencja’ rozpoczniemy od chwili refleksji nad swoimi obecnymi potrzebami i pragnieniami. Poszukamy słów, które będą Ci służyć, po prostu.
Takich, które dodadzą sił, gdy będzie Ci ich brakowało, albo ukoją, gdy potrzebujesz wytchnienia i oddechu.
Każdy z uczestników wybierze własną intencję, z którą zostanie nie tylko na kilka następnych godzin wspólnej praktyki, ale wydrukowaną przez Agatę zabierze ze sobą.
 
Słowa w pięknej formie będą przypominały, co jest dla Ciebie ważne, na czym potrzebujesz się skupić, w jakim kierunku chcesz iść, co chcesz czuć. Albo po prostu sprawią, że rozpoczniesz dzień od chwili pełnej łagodności i wyrozumiałości dla siebie.
Słowa mają ogromną moc, a moc intencji jest równie wielka.
 
Markę Dopiletero prowadzi Agata, która od wielu lat zajmuję się drukiem typograficznym i to właśnie tak powstają wszystkie produkty pełne dobrych słów. https://dopiletero.com/
Gdzie? W małej pracowni na Nadodrzu.
Zastanawiasz się pewnie czym jest druk typograficzny? To jedna z najstarszych metod drukowania. Polega na tłoczeniu koloru w głąb papieru, dzięki czemu uzyskujemy efekt przestrzeni, głębi a wydrukowany tą metodą wzór bądź tekst jest doskonale wyczuwalny pod palcami. Ze względu na wiele ograniczeń i specyficzny proces drukowania, produkty wykonane tą metodą mają często bardzo prosty i minimalistyczny charakter. To właśnie sprawia, że w świecie zdominowanym przez technologie… są wyjątkowe i piękne.
 
Maleńką pracownie odwiedzisz odbierając proporczyk ze swoją intencją . Kto wie… może świat maleńkich czcionek, starych maszyn i zapachu farby zafascynuje także Ciebie.
 
KIEDY: Sobota 20 maja, godz. 10-13
GDZIE: Kontury Kultury, przy ul. Jagiellończyka 10A.
CENA: 150 zł
ZAPISY: mailem listydo@roselaciko.pl, lub telefonem 666 677 108. 
Do zobaczenia 20go maja na Nadodrzu!

ZAPISZ SIĘ TERAZ MAILOWO

ZAPISZ SIĘ PRZEZ WHATSAPP

JOGA + PRZYJACIELE to cykl warsztatów łączących RUCH i KREATYWNOŚĆ.
To WARSZTATY stworzone wokół idei bliskości, lokalności, poszukiwania życiowego powołania, afirmacji odrębności, wdzięczności za wspólnotę, okiełznania wewnętrznych żywiołów.
To SPOTKANIA z ludźmi, których autentycznie lubię i mnie zaciekawią, bo prowadzą od Serca i tworzą piękne i wartościowe rzeczy.
To bezpieczna PRZESTRZEŃ wymiany doświadczeń i otwartych rozmów.
Mam nadzieję, że dla Was będzie to inspirujący CZAS.
Niech nam się tworzą piękne i owocne przyjaźnie!