JOGA + PRZYJACIELE to cykl warsztatów łączących RUCH i KREATYWNOŚĆ.

To WARSZTATY stworzone wokół idei bliskości, lokalności, poszukiwania życiowego powołania, afirmacji odrębności, wdzięczności za wspólnotę, okiełznania wewnętrznych żywiołów.
To SPOTKANIA z ludźmi, których autentycznie lubię i mnie zaciekawią, bo prowadzą od Serca i tworzą piękne i wartościowe rzeczy.
To bezpieczna PRZESTRZEŃ wymiany doświadczeń i otwartych rozmów.
Mam nadzieję, że dla Was będzie to inspirujący CZAS.
Niech nam się tworzą piękne i owocne przyjaźnie!

Zaczynamy cykl warsztatem JOGA + TRENING MENTALNY

TRENING MENTALNY to ćwiczenia, których celem jest wzmocnienie poczucia pewności siebie, radzenia sobie ze stresem, poprawa koncentracji oraz zwiększenie motywacji do działania i realizacji wyznaczonych celów. Podczas warsztatu każdy indywidualnie przyjrzy się obszarom w swoim życiu, które wiążą się ze stresem i stworzy własną apteczkę antystresową. Omówimy strategie radzenia sobie, poćwiczymy techniki oddechowe, wyobrażeniowe i uważność. Na koniec każdy dostanie do domu zestaw narzędzi do stworzenia własnej wizualizacji, samodzielnej pracy nad oddechem i dziennik wdzięczności na najbliższy tydzień.

JOGA to sekwencja stworzona z myślą o bezpiecznym powrocie do ciała i oddechu – poprzez asany, techniki oddechowe i głęboki relaks. Pokaże jakie asany pomagają równoważyć układ hormonalny, szczególnie pracę tarczycy i nadnerczy. Poprzez techniki akupresury będziemy masować nerw błędny, żeby go wyciszyć i uspokoić układ nerwowy. Praktykę zakończymy relaksacyjną medytacją.

KIEDY: Sobota, 25 marca, godz 10.00 – 13.00

GDZIE: EkoCentrum, ul. św. Wincentego 25 ac

CENA: 150 zł

ZAPISY: Telefonicznie 666 677 108, lub mailowo listydo@roselaciko.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztat jest odpowiedni dla osób początkujących w praktyce jogi oraz dla tych dłużej ćwiczących. Jeśli masz własną matę, weź proszę ze sobą. Jeśli nie masz maty, to możesz skorzystać ze wspólnych mat na sali.

JULIA JURCZYK

Psycholog specjalizująca się w neuropsychologii, terapii behawioralnej i treningu mentalnym. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie ze specjalnością kształtowania i modyfikacji zachowania oraz studiów podyplomowych z neuropsychologii klinicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi, a także prowadząc warsztaty z treningu mentalnego. Jest współautorką materiałów psychoedukacyjnych o psychologii sportu i autorką publikacji o wpływie dźwięków na stan relaksacji, wydanej przez Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Posiada certyfikat I i II stopnia terapeuty EEG Biofeedback.

Jej pasją jest psychologia zwierząt – była wolontariuszką w schronisku dla zwierząt w warszawskim „na Paluchu” oraz w afrykańskim rezerwacie dzikich zwierząt Shamwari. Prowadzi konsultacje behawioralne dla zwierząt towarzyszących i ich opiekunów.
Profil Julii na Linkedin

ROSELA CIKO

Certyfikowana nauczycielka jogi, ekonomistka z wykształcenia, z upodobania pasjonatka nauki, ajurwedy i szeroko rozumianej sztuki. Obywatelka Albanii i Polski, mama Ignasia. Więcej informacji: www.roselaciko.pl. 

Pokaż mniej

Author Rosela