Z wielką przyjemnością ogłaszamy kolejną edycję naszej podróży z jogą do Albanii.
☀️ Zapisy otwarte ☀️
Organizator wyjazdu Kaki Tours
Po raz trzeci wybierzemy się na podróż z jogą do mojego kraju 🇦🇱
☀️ALBANIA Z JOGĄ W PAŹDZIERNIKU
Powrót do Źródła edc. 3
🔸 29.09 – 6.10 2024
🔸Riwiera Albańska
🔸bezpośrednie loty z Wrocławia, Krakowa, Warszawy

Mamy niezwykłą przyjemność ogłosić, kolejną edycję wyjazdu z jogą do Albanii.

Zajęcia jogi poprowadzi Rosela Ciko– certyfikowana nauczycielka jogi. Pasjonatka nauki, ajurwedy i szeroko rozumianej sztuki. Obywatelka Albanii i Polski, mama Ignasia. Więcej informacji na jej stronie: jogazrosela.pl

Rosela praktykuję od 2006 r., a od 2012 r. prowadzi regularne zajęcia i warsztaty jogi w języku polskim. Jest certyfikowaną nauczycielką jogi wg metody Iyengara. Joga jest dla niej praktyką zaprzyjaźnienia się ze swoim Ciałem, znalezienia swojego Oddechu i otwierania Umysłu.

Uczenie Roseli jest bardzo przyjazne, zaangażowane i bezpieczne, ale też otwarte na inne formy ruchu i pracy z ciałem. Na zajęciach pokazuje również radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą. Joga którą proponuje jest dla każdego- zarówno dla osób, które nigdy nie praktykowały jak i dla doświadczonych joginów.

Wybierzemy się razem na Albańską Riwierę, która znajduje się na południu Albanii nad Morzem Jońskim. Miejsce, które dla nas wybraliśmy, położone jest w zacisznym miejscu magicznej wioski Dhermi. 

Poza zajęciami jogi odkryjemy południe Albanii wraz z lokalnymi przewodnikami z biura Kaki Tours. 

  • Odwiedzimy kamienne miasto Gjirokastra, ze Starym Bazarem oraz największym albańskim zamkiem. Miasteczko położone jest w przepięknej dolinie i otoczone górami oraz przesiąknięte albańskim folklorem. 
  • Zasmakujemy w lokalnej kuchni odwiedzając malownicze winnice.
  • Pokażemy Wam zachwycającą naturę Albanii.
  • Odwiedzimy intrygujące zamki otoczone przepięknymi górami, w których można podziwiać wodospady. To właśnie góry pokrywają ponad 75% terenu Albanii. 
  • Zabierzemy Was na piękne plaże z lazurową wodą wyłaniające się z kanionów lub niedostępne drogą lądową, otoczone jaskiniami i pięknymi skałami. 

Praktyka jogi będzie dopasowana do potrzeb i możliwości uczestników. Rosela uważnie obserwuje grupę i poświęca uwagę każdemu. Asany praktykujemy każdego poranka, na tarasie naszego ośrodka, który znajduje się nad prywatną plażą, która również jest do naszej dyspozycji. Każdy dzień kończy medytacja prowadzona przez Roselę.

Wszelkie pytania i zapisy: Rosela Ciko
💌 czesc@jogazrosela.pl
📞 Zadzwoń 666 677 108
Szczegóły plan wyjazdu znajdziecie w krotce na naszych stronach 🔽