Z wielką przyjemnością ogłaszamy kolejną edycję naszej podróży z jogą do Albanii.
☀️ ALBANIA Z JOGĄ – POGŁĘBIONA PRAKTYKA
🔸 26 -31 lipca
🔸 Riwiera Albańska
🔸 Cena 550 eur

Przez 6 dni będziemy odpoczywać, jogować, pływać i jeść arbuzy pełne słońca w Albanii. 

🌴 Joga nad turkusowym morzem: Praktyka jogi dwa razy dziennie, otoczeni pięknem albańskiej przyrody. Asany, ćwiczenia oddechowe, medytacje i praca z mantrami, wszystko w jednym miejscu, gdzie morze spotyka góry.

🍽️ Świeże, soczyste i lokalne jedzenie: pełne warzyw i owoców oraz darów morza. Pyszne posiłki, dostosowane do potrzeb praktyki jogi. Jedzenie, które nie tylko zaspokoi Twoje podniebienie, ale także odżywi ciało.

🗣️ Głębokie Rozmowy: Szczere rozmowy o życiu, śmiech od środka brzucha, radość jogi, doświadczenie pełny emocji i odkrywanie równowagi w codziennym życiu. Wymiana myśli i doświadczeń w inspirującym otoczeniu i najlepszym towarzystwie.

🌅 Cisza i Spokój: Czas na refleksję i kontemplację, by zanurzyć się w wewnętrznym spokoju.

🏊 Zanurzenie w Morskich Falach: Pływanie, zbieranie białych kamyczków, odczuwanie morskiej bryzy i słonych kropel na skórze.


PYTANIA, REZERWACJE I WSZELKIE INFORMACJE:
Rosela
📩Napisz: czesc@jogazrosela.pl,
 ☎️lub zadzwoń +48 666 677 108
Organizatorem podróży jest nasz partner Kaki Tours

Joga nad Morzem Jońskim w Albanii poprowadzona przez Albankę Roselę Cikocertyfikowaną nauczycielkę jogi. Pasjonatka nauki, ajurwedy i szeroko rozumianej sztuki. Obywatelka Albanii i Polski, mama Ignasia.
Rosela praktykuję od 2006 r., a od 2012 r. prowadzi regularne zajęcia i warsztaty jogi w języku polskim. Jest certyfikowaną nauczycielką jogi wg metody Iyengara. Joga jest dla niej praktyką zaprzyjaźnienia się ze swoim Ciałem, znalezienia swojego Oddechu i otwierania Umysłu.
Uczenie Roseli jest bardzo przyjazne, zaangażowane i bezpieczne, ale też otwarte na inne formy ruchu i pracy z ciałem. Na zajęciach pokazuje również radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.
🏖️MIEJSCE
🌊Wybierzemy się razem na Albańską Riwierę, która znajduje się na południu Albanii nad Morzem Jońskim. Miejsce, które dla nas wybraliśmy, położone jest w plaży wioski Bunec. Podczas pobytu śpimy w ośrodku, który dysponuje  drewnianymi domkami letniskowymi 3 osobowymi. Ośrodek ma dostęp do plaży. Joga będzie odbywała się codziennie na werandzie znajdującym się nad samym morzem.
🧘‍♀️PRAKTYKA JOGI
Praktyka jogi będzie dopasowana do potrzeb i możliwości uczestników. Rosela uważnie obserwuje grupę i poświęca uwagę każdemu. Asany praktykujemy dwa razy dziennie, rano i popołudniu, nad morzem. Każdy dzień kończy medytacja prowadzona przez Roselę.
🗓️ PLAN WYPRAWY
🌞Dzień 1: Tirana – transfer

Po przylocie do Tirany rozpoczniemy nasz przejazd w kierunku południa. Po drodze zatrzymamy się na wspólny posiłek i potem ruszamy w dalszą podróż do naszego ośrodka w Bunec. Bunec to mała wioska na wybrzeżu Jońskim, położona jednocześnie nad morzem i pod zboczem gór, wśród gajów oliwnych i drzew pomarańczy. Plaża w Bunec to mała zatoczka z białymi kamyczkami i turkusową wodą, gdzie górski potok dopływa do morza a długie molo wchodzi głęboko w błękit nieba i morza. Dzień zakończymy relaksacyjną praktyką jogą i medytacją nad morzem

🌞Dzień 2-5: Bunec, pogłębiona praktyka i wspólny czas

Dzień rozpoczniemy poranną 2 godzinną praktyką jogi z Roselą- tak jak każdego dnia. Po śniadaniu będzie czas wolny. Popołudniu zaczynamy drugą sesję jogi aż do kolacji. Słońce, rozmowy, bycie. Przed zachodem słońca spotkamy się na wspólną medytację. Zachody słońca na Albańskiej Riwierze  to oszałamiający spektakl kolorów 

🌞Dzień 6: Tirana – transfer

Tego dnia zakończy się nasza przygoda z jogą na Albańskiej Riwierze. Po porannej praktyce jogi, zjemy śniadanie i ruszamy w kierunku lotniska w Tiranie.

🌞 CENA 550 eur za osobę w domku 3-osobowym
✅ CENA ZAWIERA
– transfery podczas całego pobytu wraz z paliwem i ubezpieczeniem komunikacyjnym
– 5 noclegów w ośrodku 
– śniadania w ośrodku
– 22 godzin zajęć jogi, pranajamy i medytacji: poranna i wieczorna praktyka z Roselą
CENA NIE ZAWIERA
– lotów (bezpośrednie tanie loty WizzAir z Wrocławia do Tirany ok. 1000 PLN z małym bagażem)
– ubezpieczenia- sugerujemy wykupić ubezpieczenie turystyczne dla aktywnych (sport) w Polsce
– posiłków nieuwzględnionych w programie oraz alkoholu

PYTANIA, REZERWACJE I WSZELKIE INFORMACJE:
Rosela
📩Napisz: czesc@jogazrosela.pl,
 ☎️lub zadzwoń +48 666 677 108

Author Rosela