Rosela i Lucyna zapraszają na warsztat jogi, który będzie wspierać i karmić nasz wewnętrzny ogień (tejas). Siła ta pomaga rozgrzać się jesienią i działać efektywnie również w niesprzyjających warunkach.
Będziemy pracować z naszym Centrum – z obszarem brzucha i miednicy. Sprawdzimy jak ogień w sobie znaleźć, jak go podtrzymywać i jak z niego mądrze korzystać.
Będziemy do tego wykorzystać cały wachlarz asan i pranajam oraz technik fizjoterapeutycznych. Na koniec efekt podkręci medytacja z ogniem.
Po warsztacie proponujemy wspólne wyjście na pyszny wege obiadek.
 
KIEDY: Sobota, 28-ego listopada
GDZIE: Ze względu na zmieniające się warunki, warsztat odbędzie się stacjonarnie (dla ograniczonej liczby osób) oraz na łączach (z całą swobodą sieci).
– Stacjonarnie w Poruszenie Joga przy Norwida 22/4 dla ograniczonej liczby osób
– Online poprzez platformę ZOOM. Link do spotkania:
Meeting ID: 838 9012 1022
W mailu potwierdzającym udział w warsztacie będzie podane hasło do spotkania.
PLAN: Zaczynamy o godz. 10 i praktykujemy do 14, z przerwą na herbatę koło południa. O godz. 14.00 zapraszamy na medytację z ogniem.
CENA: Udział w warsztacie stacjonarnie, bardzo kameralna grupa150 zł. Udział w warsztacie online – 100 zł.
ZAPISY: Mailowo lub telefonicznie. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. W mailu zwrotnym będą dane do rachunku na wpłatę zaliczki w wys. 50 zł – która stanowi potwierdzenie rezerwacji. Liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona.
Napisz: listydo@roselaciko.pl
Lub zadzwoń: Lucy – 509 058 776; Rosela – 666 677 108.
 
O NAS
LUCYNA ŚCIGAJŁO Jestem magistrem fizjoterapii, technikiem farmaceutycznym, muzykiem instrumentalistą oraz nauczycielem jogi wg metody BKS Iyengara.
Największą moją miłością od 10 lat pozostaje joga i to się nie zmienia. A raczej właśnie pogłębia i daje ogromne pokłady energii i spokoju, czym się dzielę na co dzień prowadząc zajęcia.
W międzyczasie przewinęło się sporo zainteresowań, takich jak: medycyna ortomolekularna, pozytywna psychologia, ziołolecznictwo, geologia, botanika i inne. Uczę rozróżnienia podczas wykonywania prostych ruchów ciałem. Uczę obserwacji myśli, emocji i pozostałych domniemań, które przychodzą do głowy.
Dzielę się warsztatem, który wypracowałam przez lata i nieustannie doskonalę.
Więcej informacji na www.jogapurusza.pl
ROSELA CIKO Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia i warsztaty jogi.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam znaleźć równowagę pomiędzy ciałem, oddechem i umysłem. Zasady jogi są bardzo uniwersalne, ale opierają się na indywidualnym podejściu do ich stosowania. Dlatego podczas zajęć zawsze dużo uwagi zwracam na indywidualne predyspozycję każdej osoby, dostosowując pozycję do potrzeb i celów osób ćwiczących.
Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.
Więcej informacji o mnie pod tym linkiem
 
 

Author Rosela