Zapraszamy na 4-godzinny warsztat jogi ukierunkowany na praktykę antystresową i regeneracyjną. Podczas zajęć:- Opowiemy o stresie krótko- i długotrwałym i jego wpływie na organizm. Temat nakreślimy pod kątem fizjologii, psychologii oraz jogi (30 min).- Zaproponujemy dwie 1,5 godzinne sekwencje wspomagające organizm w powrocie do równowagi (homeostazy).- Warsztat zakończymy medytacją z dźwiękiem (30 min).

KIEDY: Sobota, 24-ego kwietnia

GDZIE: Fabryka Sensu przy Polaka 21/4

CENA: 150 zł.

ZAPISY: Mailowo listydo@roselaciko.pl. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. W mailu zwrotnym będą dane do rachunku na wpłatę zaliczki w wys. 50 zł – która stanowi potwierdzenie rezerwacji.
Liczba miejsc jest ograniczona. W razie odwołania warsztatu przez organizatorów zaliczka jest zwrotna.
Lucy – 509 058 776; Rosela – 666 677 108

PROWADZĄCE:
Rosela Ciko
Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia i warsztaty jogi.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam znaleźć równowagę pomiędzy ciałem, oddechem i umysłem. Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.
Więcej informacji na www.roselaciko.pl

Lucyna Ścigajło
Jestem magistrem fizjoterapii, technikiem farmaceutycznym, muzykiem instrumentalistą, nauczycielem jogi wg metody BKS Iyengara oraz asystentem na kursach nauczycielskich.
Największą moją miłością od 10 lat pozostaje joga i to się nie zmienia. A raczej właśnie pogłębia i daje ogromne pokłady energii i spokoju. Dzielę się warsztatem, który wypracowałam przez lata i nieustannie doskonalę.

Author Rosela