Zapraszam na weekend z jogą w Kamieńczyku. Praktyka jogi, cisza, las i spokój oraz pyszne jedzenie – to wymarzony odpoczynek z jogą z dala od zgiełku miasta, blisko zieleni i przyrody.

Będziemy praktykować jogę i cieszyć się jego naszym ciałem, jego sprawnością i pięknem. Będziemy karmić zmysły – las, cisza, górskie powietrze i przepyszne jedzenie pani Magdy – prawdziwa uczta dla oczy, serca i brzucha. Będziemy uspokoić myśli i otwierać serce. Sprzyja nam w tym piękna górska jesień.

Plan warsztatu
Zaczniemy w piątek 4-ego września po południu (możecie przyjeżdżać od 15:00) i zakończymy w niedzielę 6-ego około godziny 13:00.
Piątek
18:00-19:00 sesja asan
19.00 kolacja
Sobota
8 – 8.30 pranayama i medytacja
9:00 -10:30 sesja asan
11:00 śniadanie
czas wolny
16:00-18:00 sesja asan
18:00 kolacja
Niedziela
8 – 8.30 pranayama i medytacja
9:00 -10:30 sesja asan
11:00 śniadanie
 
Koszt warsztatu
Koszt całego warsztatu to 490 zł.
Cena obejmuje: zakwaterowanie w Siedlisku Ciszy (2 noclegi), pyszne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi (7 godzin zajęć). Na warsztacie może być maksymalnie 18 osób, więc prosimy się spieszyć.
Rezerwację można dokonać osobiście ze mną lub przesyłając maila na adres listydo@roselaciko.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłam maila z potwierdzeniem rezerwacji i danymi do przelewu – wpłata zaliczki w wysokości 200 zł od osoby. Pozostałą kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu.  Warsztat odbędzie się jeśli zbierze się grupa minimum 5 osób.
 
Zakwaterowanie
Czekają na nas przytulne i kameralne wnętrza. Noclegi są w 3 pokojach 2-osobowych, 1 pokoju 3-osobowym i 2 pokoje 4-osobowe, Do wspólnego użytku są 3 łazienki.
 
Wyżywienie
Pyszne wegetariańskie posiłki przygotowane w oparciu o regionalne produkty i zapasy z własnej spiżarni pani Magdy. Woda w Siedlisku pochodzi ze źródła wybijającego z głębokości około 90 m pod ziemią.
Siedlisko Ciszy to wyjątkowe miejsce położone pośród gór w Kotlinie Kłodzkiej, w zabytkowej wsi Kamieńczyk. To agroturystyka otoczona dziką przyrodą, która sprzyja wyciszeniu, znajdziemy tu wybudowaną specjalnie na potrzeby zajęć jogi salę, nastrojową salę kominkowa z biblioteką oraz pyszną wegetariańską kuchnię domową. To doskonałe miejsce dla miłośników wycieczek górskich, pieszych i rowerowych. Okolice to masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze, Dolna Morawa oraz piękne jezioro w Pastvinach.
☎️ W razie pytań zapraszam do kontaktu +48 666 677 108.
Wzeszłym roku również praktykowaliśmy w Kamieńczyku.  POD TYM LINKIEM możecie zobaczyć krótką relację z tego warsztatu.
 

Author Rosela