Zapraszam na wspólną praktykę 108 Powitań Słońca wykonane wspólnie na pierwszy Dzień Wiosny. Zajęcia są otwarte i darmowe dla wszystkich chętnych.

Sekwencja Powitań Słońca wykonana w jednym rytmie przez grupę ludzi niesie ze sobą potężną energię. Może być to okazja do oczyszczania swojego ciała i umysłu, uczczenia ważnego wydarzenia, celebracji nowych początków, pobudzenia się po zimie, kontemplacji oddechu, wypowiedzenia swojej intencji.

Niezależnie od swoich celów, zapraszam serdecznie na wspólną praktykę. Sekwencja Powitań Słońca jest doskonałym narzędziem do medytacji w ruchu i do wewnętrznej transformacji. Łączy w sobie korzyści z regularnej praktyki jogi, wzmacnia ciało, sprawdza siłę woli, rozwija wytrzymałość i elastyczność.

Oczywiście nie ma obowiązku wykonania wszystkich 108! Ćwiczymy na miarę swoich możliwości, odpoczywając w trakcie, gdy czujemy, że to potrzebne.

Zajęcia kończymy regenerującą relaksacją.

KIEDY: Sobota, 20-ego marca

GDZIE: Poruszenie Joga przy Norwida 22/4

PLAN: Zaczynamy o godz. 10 i praktykujemy do około 12.

ZAPISY: Zajęcia są otwarte i darmowe dla wszystkich chętnych, ale liczba miejsc jest ograniczona. Proszę dać mi znać mailem na adres: listydo@roselaciko.pl

O MNIE:
ROSELA CIKO Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Praktykuję jogę od 2006r., od 2012 r. prowadzę zajęcia i warsztaty jogi.
Joga dla mnie jest autentyczną praktyką, dostępną dla każdego, która pomaga nam znaleźć równowagę pomiędzy ciałem, oddechem i umysłem. Na zajęciach dzielę się merytoryczną wiedzą, osobistym doświadczeniem oraz praktycznym zastosowaniem pozycji jogi. Ale przede wszystkim chcę pokazywać radość i kreatywność praktyki, bo joga to znakomity sposób by wzmacniać swoje ciało, cieszyć się zdrowiem oraz uzyskać życie w harmonii ze sobą.
Więcej informacji na www.roselaciko.pl

Author Rosela